Top

Operator Maszyn / Pomocnik Drukarza

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator Maszyn / Pomocnik Drukarza

Ogłoszenie numer: 7948971, z dnia 2023-02-23

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży automatycznej identyfikacji towarów oraz fleksograficzna i cyfrowa  drukarnia etykiet samoprzylepnych i opakowań RSC Auto ID Distribution, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Płytowa 2

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn sztancujących i realizowanie zleceń produkcyjnych na etykiety samoprzylepne,
  • pomoc w obsłudze maszyny fleksograficznej/ cyfrowej oraz pozostałego osprzętu drukarskiego.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe, mile widziane poligraficzne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność, pracowitość,
  • zainteresowanie tematyką etykietowania,
  • chęć do zgłębiania wiedzy praktycznej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system motywacyjny i warunki wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • liczne szkolenia branżowe.