Top

Operator maszyn / Operator wózka widłowego (m/k)

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator maszyn / Operator wózka widłowego (m/k)
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Warka
Nr ref.: a0tbI000006ygk5QAA

Obowiązki:

  • ustawianie parametrów sortowania/pakowania przy maszynie,
  • bieżąca obsługa maszyny,
  • wykonywanie podstawowych prac konserwacyjnych przy maszynie,
  • współpraca z zespołem,
  • obsługa wózka widłowego.

Wymagania:

  • ważne uprawnienia UDT,
  • umiejętność obsługi maszyn,
  • zaangażowanie i motywacja,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uczciwość, dokładność, dyspozycyjność, rzetelność,
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 8:00 - 16:00,
  • tygodniowy wakacyjny wyjazd organizowany i dofinansowany przez firmę w polskich górach albo nad polskim morzem,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole,
  • imprezy integracyjne organizowane przez firmę.
www.trenkwalder.pl