Top

Operator maszyn introligatorskich

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator maszyn introligatorskich
Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Miejsce pracy: Łapy
Numer: StPr/23/2541
OBOWIĄZKI:
-wykonanie ustawienia maszyny pod dane zlecenie produkcyjne oraz wprowadzanie korekt, -obsługa maszyny podczas produkcji, -kontrola nad prawidłową jakością wykonywanych produktów, -utrzymanie sprawności technicznej maszyny, -terminowa realizacja założonego planu produkcyjnego, -pełen zapis etapu produkcji zlecenia w systemie, -czyszczenie maszyn zgodnych z kartami mycia, wprowadzenie zapisu do formularza.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn, umiejętności manualne, techniczne.

Miejsce pracy:

Łapy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku