Top

Operator maszyn

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator maszyn

Twórz z nami nową generację rozwiązań w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą rodzinną skupiającą się na zrównoważonym rozwoju i produkcji innowacyjnych systemów pakowania dla firm z różnych sektorów gospodarki. Dołącz do nas w kształtowaniu drogi do efektywnej gospodarki branżowej o obiegu zamkniętym. Zrównoważony rozwój, a w szczególności świadome korzystanie z zasobów, są motorem wszystkich działań biznesowych dla naszych klientów. Zaczynaliśmy w 1955 roku w Austrii, a obecnie 20 900 osób pracuje razem w 181 zakładach produkcyjnych w 46 krajach.

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn i urządzeń pomocniczych,
  • wykonywanie drobnych bieżących naprawę zapewniających ciągłość produkcji,
  • stała kontrola oraz odpowiedzialność za wytworzony produkt,
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • konserwacja maszyn i urządzeń,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • pomoc w okresowych przeglądach maszyn.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • obsługa komputera,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.