Top

Operator Maszyn

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator Maszyn

Jesteśmy spółką należącą do niemieckiego producenta słodyczy, grupy Rübezahl-Riegelein, która zatrudnia ok. 1.500 pracowników w sześciu zakładach produkcyjnych i zajmuje się produkcją wyrobów czekoladowych oraz słodyczy sezonowych i całorocznych. Od 2017 roku posiadamy własny zakład produkcyjny w Tucholi i zatrudniamy aktualnie ok. 400 pracowników.

Miejsce pracy: Wernigerode
Twój zakres obowiązków:
  • Po intensywnym szkoleniu , obsługa i samodzielne prowadzenie maszyn i urządzeń
  • Realizacja zamówień według specyfikacji jakościowych i ilościowych
  • Zapewnienie i kontrola zgodności z naszymi standardami jakości i bezpieczeństwa
  • Dokumentacja wszystkich danych produkcyjnych istotnych dla jakości
  • Samodzielna eliminacja usterek na maszynach
  • Wsparcie przy konwersji i zmianach formatu
Nasze wymagania:
  • Ukończone szkolenie zawodowe w przemyśle spożywczym, mile widziane jako kucharz, piekarz itp. lub jako operator maszyn i instalacji
  • Doświadczenie w produkcji żywności jest zaletą
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem (zaleta)
  • Dobra umiejętność obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wysoki stopień niezależności i motywacji oraz praca zespołowa
To oferujemy:
  • Zróżnicowana i pełna wyzwań praca
  • Duża niezależność
  • Bezpieczne miejsce pracy z umową w rozwijającej się firmie Pomorskie Pralinki w Tucholi