Top

Operator linii klejenia

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator linii klejenia
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Miejsce pracy: Ociąż
Numer: StPr/23/0386
OBOWIĄZKI:
Obsługa linii klejenia, APERY, rolkowej linii klejenia i prasowania, napełnianie poduch włóknem,zszywanie i ubieranie poduszek, kompletowanie poduszek i układanie na korlety, nakładanie kleju technologicznego pistoletem-praca w kabinach klejenia,używanie narzędzi pneumatycznych (pistolet pneumatyczny, wkrętarka), obsługa stołu tapicerskiego, obsługa maszyny do ściskania poduch, obsługadźwignika, kontrola jakości surowca, obsługa prasy do poduszek, pakowanie mebli w kartony i folie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: tapicer meblowy
Uprawnienia: Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych
Uprawnienia: umiejętność obsługi narzędzi ręcznych

Miejsce pracy:

Ociąż

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim