Top

Operator linii

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator linii
Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Numer: StPr/24/0504
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej, wprowadzanie parametrów, danych do panelu sterującego, wytwarzanie produktu zgodnie ze wzorem i specyfikacją, utrzymanie wymaganej jakości wyrobu, zasilanie maszyn, sprawdzanie jakości surowca, prowadzenie raportów produkcyjnych, zgłaszanie zapotrzebowania na surowiec i opakowania, Czyszczenie i konserwacja maszyn, zabezpieczenie surowców po skończonej pracy; inne zadania pokrewne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim