Top

Operator drukarki wielkoformatowej

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator drukarki wielkoformatowej
Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/24/2381
OBOWIĄZKI:
przygotowanie maszyn drukarskich do pracy, bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń, wykonywanie profesjonalnych wydruków wielkogabarytowych, nadzór nad okresową konserwacja maszyny, realizacja zleceń zgodnie z planem produkcyjnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

mile widziana znajomość języka hinduskiego, ze względu na współpracowników obywateli Indii

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 29,94 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie