Top

Młodszy operator produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Młodszy operator produkcji
Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0835
OBOWIĄZKI:
Czynności pomocnicze na produkcji lamp/reflektorów samochodowychSprawdzanie parametrów maszyn.Sprawdzanie jakości wytworzonego produktu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Gotowość do pracy stojącej, podnoszenie ciężarów do 10 kg,, temperatura w zakładzie: 20-23°C[Umiejętność 1] : sprawność fizyczna, zdolności manualne, wysoka kultura osobista, dobry wzrok.

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie