Top

Młodszy operator produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Młodszy operator produkcji
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/1200
OBOWIĄZKI:
Samodzielna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą, techniczne przygotowanie maszyn do procesu produkcji i pakowania m.in.: ustawianie, przezbrajanie, korygowanie parametrów, prowadzenie procesu produkcyjnego, kontrola wyrobów, korygowanie ustawień, uzupełnianie materiałów.Praca na czas określony: 24 miesiąceGodziny pracy 6:00 - 22:00Oferta dostępna w sali B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: Doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 m-cedokładność, sumienność, wymagania aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznychjęzyk polski A2 w mowei, A1 w piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 do 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu