Top

Młodszy Operator / Młodsza Operatorka maszyny

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Młodszy Operator / Młodsza Operatorka maszyny

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11780

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla lidera z branży Automotive, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chrzanów
Zadania:
  • Kontrola jakości
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Prace manualne przy montażu
  • Raportowanie wyników pracy
Wymagania:
  • Zdolności manualne, dbałość o szczegóły
  • Dobry wzrok
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym  lub 4 brygadowym
  • Gotowość do pracy od zaraz
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • 4400-4800 zł brutto na początek
  • Dogodny dojazd komunikacją podmiejską
  • Pełne wdrożenie - nie wymagamy doświadczenia