Top

Młodszy Inżynier Produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Młodszy Inżynier Produkcji

Ogłoszenie numer: 7963686, z dnia 2023-02-28

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie (m.in. BMW, Fiat, Ford, Peugeot, Nissan, Renault, Volvo). Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą posiadającą w Polsce dwie fabryki (we Wrocław oraz w Biskupicach Podgórnych). Aktualnie poszukujemy kandydatów do nowo powstającego zespołu.

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

  • tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • nadzór i kontrola funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • szkolenie pracowników produkcji
  • kontrola nad dokumentacją procesu produkcji
  • praca od poniedziałku do piątku, 7:00 - 15:00

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w firmie produkcyjnej (np: operator, monter, kontroler, lider)
  • wykształcenie techniczne (technikum, szkoła wyższa, politechnika)
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • umowa o pracę (pełen etat)
  • kursy i szkolenia
  • premia frekwencyjna
  • pakiet Luxmed / Multisport
  • dofinansowanie świąteczne i wakacyjne