Top

Maszynista offsetowy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Maszynista offsetowy

Drukarnia Standruk w Lublinie zatrudni osobę na stanowisko:

Maszynista offsetowy
Miejsce pracy: Lublin, ul. Rapackiego 25
Zadania:
  • druk na maszynie offsetowej
Wymagania:
  • poszukujemy osoby z doświadczeniem pracy
Oferujemy:
  • pracę na pełen etat
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki płacy i pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty

Programista maszyn offsetowych

w/z Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze


dolnośląskie / Jawor

Opublikowano: wczoraj

Drukarz offsetowy (m/k)

Do Twoich głównych zadań będzie należeć: obsługa maszyny drukarskiej KBA, nadzorowanie procesów poligraficznych i kontrola jakości wydruku,...

Trenkwalder


małopolskie / Kraków

Opublikowano: 2023-07-21

Maszynista maszyn offsetowych

Obsługa maszyn offsetowych. Godziny pracy: 6-14/9-18/12-20. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie


małopolskie / Kraków

Opublikowano: 2023-07-14

Maszynista Offsetowy

Bieżącą obsługę maszyny KBA 162 lub KBA 164; Nadzór i obsługę maszyn drukujący zgodnie z założonymi wydajnościami i planem produkcyjnym;...

UDS S.A.


łódzkie / Nowy Kawęczyn

Opublikowano: 2023-04-27