Top

Maszynista Offsetowy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Maszynista Offsetowy

Ogłoszenie numer: 8153847, z dnia 2023-04-27

UDS S.A. od kilkudziesięciu lat jest partnerem największych światowych korporacji na bieżąco obserwującym i wdrażającym innowacyjne narzędzia i technologie z branży poligraficznej w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz wdrożone systemy zarządzania ISO 9001, 14001 , HACCP oraz FSC.

Miejsce pracy: Nowy Kawęczyn

Opis stanowiska

  • Bieżącą obsługę maszyny KBA 162 lub KBA 164;
  • Nadzór i obsługę maszyn drukujący zgodnie z założonymi wydajnościami i planem produkcyjnym;
  • Bieżącą kontrolę jakości wykonywanego druku ze wzorem kolorystycznym;
  • Wypełnianie dokumentacji systemowej;
  • Stan techniczny i czystość urządzenia drukującego, regulację i konserwacje maszyny.

Wymagania

  • Znajomości druku na maszynach KBA 162 lub KBA 164;
  • Gotowości do pracy w systemie równoważnym czterozmianowym;
  • Zaangażowania oraz rzetelności;
  • Umiejętności pracy samodzielnej jak i w zespole.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w branży poligraficznej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy;
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;
  • Prywatną opiekę medyczną z atrakcyjnym dofinansowaniem;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.