Top

Malarz-lakiernik proszkowy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Malarz-lakiernik proszkowy
Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Miejsce pracy: Bystra (pow. żywiecki, gm. Radziechowy-Wieprz), Bystra
Numer: StPr/23/0218
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie farb i sprzętu do procesu lakierowania;przygotowywanie powierzchni do naniesienia powłok;nanoszenie powłok lakierniczych;obsługiwanie transportu wewnątrz lakierni;obsługiwanie maszyn i urządzeń lakierniczych;kontrolowanie procesu lakierowania proszkowego;prowadzenie dokumentacji lakierowanych elementów;prowadzenie ewidencji użytych farb proszkowych;organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż. i ochrony środowiska oraz wymogami ergonomii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Bystra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu