Top

Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych
Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Zagrody (pow. lubelski, gm. Garbów), Zagrody
Numer: StPr/22/2489
OBOWIĄZKI:
Malowanie różnego rodzaju konstrukcji powłokami lakierniczymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B

Miejsce pracy:

Zagrody

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie