Top

Lakiernik przemysłowy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Lakiernik przemysłowy

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego EU WORKERS z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą o prawo niemieckie, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 19342

Miejsce pracy: Zachodnia Bawaria

MASZ DOŚWIADCZENIE JAKO LAKIERNIK – APLIKUJ
Na pewno coś dla Ciebie znajdziemy.

Masz kolegę z którym chciałbyś pracować?
Zatrudnimy was oboje !

Ok. 2300 EURO NETTO/MIESIĄC

Opis stanowiska:
  • lakierowanie konstrukcji przemysłowych,
  • piaskowanie konstrukcji przemysłowych,
  • dokładność i rzetelność,
  • dbałość o narzędzia pracy.
Oferujemy:
  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach,
  • jednozmianowy system pracy,
  • dodatki za pracę w święta,
  • bezpłatne zakwaterowanie, audytowane przez klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, ok. 2300 EUR Netto wypłacane na czas, w EURO,
  • pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej,
  • pracę w stabilnej finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • długi/stały kontrakt,
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Wymagania:
  • doświadczenie,
  • punktualność, sumienność,
  • gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ na dłuższy okres czasu,
  • mile widziany własny samochód,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.