Top

Lakiernik

MASTEC WTECH Sp. z o. o. to firma z 32 - letnim doświadczeniem na rynku Polskim oraz prawie już 39 - letnim doświadczeniem na rynku skandynawskim. Jesteśmy cenionym i kwalifikowanym dostawcą komponentów maszyn dla rynku skandynawskiego. Posiadamy nowoczesne urządzenia do cięcia plazmowego, laser, sterowane CNC prasy krawędziowe oraz centra obróbcze, piły taśmowe, inwertorowe źródła EWM, komorę śrutowniczą, strefę przygotowania przed lakierowaniem oraz lakiernię natryskową.

Największym kapitałem zakładu jest jednak wykwalifikowany personel!

Lakiernik
Miejsce pracy: Wyry
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie komponentów do procesu malowania
  • Wykonywanie pracy zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami jakościowymi
  • Wykonywanie poszczególnych operacji w sposób zapewniający bezpieczeństwo pracy (własne oraz współpracowników), dbałość o środowisko
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dokładność, rzetelność i samodyscyplina w pracy
  • Umiejętność obsługi pomp wysokociśnieniowych 2K
  • Doświadczenie w lakierowaniu przemysłowym
  • Mile widziana znajomość standardów 5S, uprawnienia na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem
W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym oraz profesjonalnym zespole
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Napoje
  • Parking dla pracowników
  • Możliwość uzyskania uprawnień