Top

Lakiernik

Firma Internal zajmują się produkcją drzwi wewnętrznych na wymiar. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.internal.cz.

Lakiernik
Miejsce pracy: Markvartovice (obok Chalupki)

Poszukujemy lakiernika do produkcji drzwi wewnętrznych.

Zakres obowiązków:
  • uszczelnianie, szlifowanie i natryskiwanie
  • wykończenie drzwi wewnętrznych
  • obróbka powierzchniowa: wytrawianie, malowanie pistoletem konwencjonalnym i urządzeniami wysokociśnieniowymi
Wymagamy:
  • SOU - kształcenie zawodowe jest zaletą
  • doświadczenie w malowaniu
  • umiejętność
  • odpowiedzialność
Oferujemy:
  • zaplecze małej firmy, możliwość indywidualnej organizacji pracy
  • praca tylko na porannych zmianach
  • wypłacone nadgodziny
  • dodatek na posiłki
  • dodatek za dojazd do pracy (odległość ponad 30 km)
  • odzież i obuwie robocze według własnego wyboru
  • produkty firmy po obniżonej cenie