Top

Krawcowa/szwaczka

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Krawcowa/szwaczka
Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Miejsce pracy: Albigowa
Numer: StPr/23/0165
OBOWIĄZKI:

zszywanie gotowych elementów

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia. Praca w niewielkiej pracowni kaletniczej. Pracodawca oferuje pełne szkolenie oraz atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 3000 zł netto do 4000 zł netto. Praca w niewielkim, zgranym zespole od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00-15.00. Mile widziane chęci do pracy oraz doświadczenie w zakładzie tapicerskim lub na stanowisku krawcowa w branży ślubnej.

Miejsce pracy:

Albigowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 917 do 5 384 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie