Top

Krajacz / Introligator

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Krajacz / Introligator

Drukarnia Standruk w Lublinie zatrudni osobę na stanowisko:

Krajacz / Introligator
Miejsce pracy: Lublin, ul. Rapackiego 25
Zadania:
  • obsługa krajarki Wohlenberg 115
Wymagania:
  • poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy
Oferujemy:
  • pracę na pełen etat
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki płacy i pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty

Operator maszyn introligatorskich (m/k)

Twój zakres obowiązków: obsługa oraz nadzór nad pracą nowoczesnych maszyn introligatorskich typu Kolbus DA260, dbałość o prawidłowe...

Trenkwalder


śląskie / Katowice

Opublikowano: dzisiaj

Operator Maszyn Introligatorskich

Opis stanowiska: obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich, takich jak: kaszerownica półautomatyczna i automatyczna sztanctygiel oraz automat...

EMERALD Sp. z o.o.


śląskie / Gliwice

Opublikowano: 2024-04-12

Operator maszyn introligatorskich

-wykonanie ustawienia maszyny pod dane zlecenie produkcyjne oraz wprowadzanie korekt, -obsługa maszyny podczas produkcji, -kontrola nad prawidłową...

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku


podlaskie / Łapy

Opublikowano: 2023-11-07