Top

Konstruktor / Krawcowa

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Konstruktor / Krawcowa

Salon ślubny MADONNA to miejsce wyjątkowe!

Praca przy sukniach ślubnych wymaga precyzji i wyczucia, dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • tworzenie projektów, konstrukcji i szycie kreacji ślubnych i wizytowych
  • korekty krawiecki
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku konstruktora
  • wiedza i umiejętności konstrukcyjne w zakresie tworzenie sukien ślubnych i wizytowych
  • dobra organizacja pracy
Oferujemy
  • elastyczny czas pracy
  • wysokie i odpowiednie do kwalifikacji zarobki

Na spotkanie rekrutacyjne zabierz uśmiech:)