Top

Konserwiarz

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Konserwiarz
Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Konserwiarz
Miejsce pracy: Łuków
Numer: StPr/23/0036
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie surowca do produkcji, mycie , sortowanie, podawanie puszek, praca na linii pakowania, etykietowanie, transportowania, sprzątanie stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie zawodowe nie wymagane

Miejsce pracy:

Łuków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie