Top

Junior Manager

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Junior Manager
Grow with us.
Worldwide.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecinek

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku team leadera lub kierownika zmiany;
  • Wykształcenie wyższe-preferowane chemiczne;
  • Dobra znajomość j. angielskiego;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zespołem;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do nawiązania długofalowej współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja produkcji pod kątem kosztów, zużywanych do produkcji materiałów, a także maksymalizacja wydajności linii produkcyjnej;
  • Nadzór procesu technologicznego oraz organizacja pracy zgodnie z planem produkcji;
  • Analiza wad jakościowych pod kątem technologicznym lub/i procesowym;
  • Weryfikacja materiałów i surowców używanych do produkcji oraz kontrola niezgodności;
  • Wsparcie w przygotowaniu budżetów finansowych, kalkulacji i planów produkcyjnych.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
  • Możliwość dalszej nauki i rozwoju kompetencji w bardzo dynamicznym środowisku pracy;
  • Nielimitowany dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej;
  • System nagród miesięcznych;
  • Przedszkole zakładowe.