Top

Inspektor ds. Bezpieczeństwa Pracy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Inspektor ds. Bezpieczeństwa Pracy
Miejsce pracy: Stargard
Zakres zadań:
  • Kontrola przestrzegania zasad BHP, w tym koordynowanie dla wybranych projektów,
  • Organizowanie edukacji BHP i ergonomii,
  • Realizacja szkoleń wprowadzających z BHP,
  • Tworzenie i aktualizacja procedur BHP,
  • Ocena ryzyka zawodowego, prowadzenie postępowań powypadkowych,
  • Doradztwo w zakresie BHP.
Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia w BHP,
  • Biegłość w języku angielskim,
  • Doświadczenie w szkoleniach BHP,
  • Znajomość przepisów BHP i prawa pracy,
  • Komunikatywność, asertywność, samodzielność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe).
Mile widziane:
  • Uprawnienia inspektora PPOŻ.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom,
  • Pakiet świadczeń (m.in. Medicover, Multisport, ubezpieczenie),
  • Narzędzia pracy,
  • Rozwój poprzez szkolenia,
  • Pracę w doświadczonym zespole.