Top

Inspektor BHP i Ochrony Środowiska

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Inspektor BHP i Ochrony Środowiska

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84
Zakres zadań:
  • Poprawa bezpieczeństwa i ochrony środowiska w firmie
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur BHP
  • Kontrolowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa
  • Prowadzenie pomiarów i analiz środowiskowych
  • Organizacja szkoleń BHP
  • Analiza przyczyn wypadków
  • Wspieranie w analizach ryzyka zawodowego
  • Udział w komisji bezpieczeństwa maszyn
  • Nadzorowanie podwykonawców i ich przestrzeganie przepisów
  • Raportowanie wewnętrzne i zewnętrzne w zakresie bezpieczeństwa i środowiska
  • Udział w zewnętrznych kontrolach i audytach
  • Zarządzanie odpadami i dokumentacją dla substancji niebezpiecznych
  • Doradzanie w obszarach BHP i ochrony środowiska
Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie BHP lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawnych związanych z BHP i ochroną środowiska
  • Umiejętność rozpoznawania zagrożeń
  • Dobre zdolności komunikacyjne i pracy zespołowej
Co oferujemy:
  • Program wdrożeniowy i szkolenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Bogaty pakiet benefitów