Top

Inspektor BHP

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Inspektor BHP

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Kuranów

Zakres obowiązków:
  • zakres obowiązków zgodny z rozporządzeniem o służbie BHP
Wymagania:
  • aktualne uprawnienia
  • książeczka sanitarno- epidemiologiczna
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Udział w programie Pracowniczych Planów Emerytalnych,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiet opieki medycznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Rozwój i pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). W innym przypadku CV nie będą mogły uczestniczyć w procesie rekrutacji.