Top

Elektrotechnik

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektrotechnik

Ogłoszenie numer: 9303920, z dnia 2024-10-20

Elektrotechnik

Miejsce pracy: Francja, Genewa

 

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe.
  • Chęć do pracy za granicą.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość wypłaty zaliczek.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Wyposażenie robocze i odzież.
  • Zapewnione zakwaterowanie oraz transport.
  • Zakwaterowanie podczas rekrutacji.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty

Specjalista ds. uruchomień pojazdów szynowych

Miejsce pracy: Poznań Zakres obowiązków: Wykonywanie prac uruchomieniowych gotowych wyrobów Nadzór nad pojazdami przekazanymi do eksploatacji w...

ManpowerGroup


wielkopolskie / Poznań

Opublikowano: wczoraj

Automatyk / Inżynier serwisu

Siedziba firmy: Warszawa Bemowo Opis stanowiska: Instalacja, serwis i modyfikacje maszyn u klientów, zapewniające ich sprawne i bezawaryjne...

Lintegra Ławski Kropiwnicki Sp.k.


mazowieckie / Warszawa, Bemowo

Opublikowano: 2024-10-20

Technik ds. Majątku Sieciowego

Twój zakres obowiązków: obsługa zdarzeń związanych z różnymi opłatami, tj. administracyjnymi, za umieszczanie urządzeń w pasie drogowym,...

PGE Dystrybucja S.A.


podkarpackie / Sanok

Opublikowano: 2024-10-20

Elektrotechnik

Doświadczenie zawodowe. Chęć do pracy za granicą.

Spawalnik Sp. z.o.o.


/ Hanau

Opublikowano: 2024-10-20