Top

Elektromonter Telekomunikacyjny

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektromonter Telekomunikacyjny

Ogłoszenie numer: 8059113, z dnia 2023-03-31

Victor Energy Sp. z o. o.  jest spółką - córką wiodącego na rynku  kanadyjskim i europejskim dostawcy kompleksowych usług (EPC+) i specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego, w tym wykonawcą najbardziej wymagających projektów dla operatorów sieci przesyłowych i stacji elektroenergetycznych.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • czynności eksploatacyjne polegające na wykonywaniu przeglądów, modernizacji, konserwacji, oględzin oraz usuwaniu zakłóceń urządzeń i instalacji,
  • montaż i uruchomianie urządzeń telekomunikacyjnych,
  • praca w pobliżu urządzeń pod napięciem do 1kV,
  • współpraca z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe/średnie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym lub pokrewne,
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju (delegacja)
  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, zwłaszcza w technice światłowodowej,
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie zadań,
  • znajomość zagadnień związanych z pracą przy urządzeniach elektroenergetycznych oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości minimum do 3 m,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra komunikatywność,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i lojalność,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ogromną ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników,
  • stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, zwrot kosztów podróży służbowych o zakwaterowanie w delegacji
  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.