Top

Elektromonter sep do 1 kv

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektromonter sep do 1 kv
Młodzieżowe Centrum Kariery Żary
Miejsce pracy: Żary
Numer: 6/3/2023
OBOWIĄZKI:
Osoba do pomocy. Montaż linii niskiego i średniego napięcia. Podłączanie urządzeń elektrycznych.
Miejsce pracy:

Żary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Żary

Podobne oferty

Elektromonter instalacji elektrycznych

wykonywanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i odgromowych Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

mazowieckie / Ostrołęka

Opublikowano: dzisiaj

Elektromonter sieci

- wykonywanie prac eksploatacyjnych na sieciach elektroenergetycznych,- wykonywanie prac na wysokości oraz w technologii prac pod napięciem...

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

pomorskie / Dzierzgoń

Opublikowano: wczoraj

Monter instalacji elektrycznych

Twój zakres obowiązków Montaż i okablowanie rozdzielnic elektrycznych, Praca zgodnie ze schematami elektrycznymi, Kontrola jakości i estetyki...

JAKMET Sp. z o.o.

mazowieckie / Osieck, Sobienki 30

Opublikowano: 2024-09-22