Top

Elektromonter rozdzielnic elektrycznych

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektromonter rozdzielnic elektrycznych
Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/23/0591
OBOWIĄZKI:
Montowanie szaf sterowniczych rozdzielczych, montaż elementów i podzespołów według dokumentacji technicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: białoruski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
Uprawnienia: umiejętność prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych nN i czytania dokumentacji technicznej
Uprawnienia: praca w zespole, sumienność

Wymagania inne:

Praca w zespole białoruskojęzycznym.

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie