Top

Elektromonter linii kablowych i napowietrznych nn

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektromonter linii kablowych i napowietrznych nn
Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Miejsce pracy: Łuków
Numer: StPr/23/0262
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie linii kablowych i napowietrznych. Praca pod napięciem. Odpowiedzialność za sprzęt i urządzenia firmowe. Praca w godzinach od 07.00 do 15.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, elektryczne
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: elektromonter

Wymagania inne:

wykształcenie o kierunku elektrycznym, uprawnienia SEP, monter instalacji linii napowietrznych i kablowych, znajomość schematów elektrycznych, umiejętność czytania rysunków technicznych, 3 lata doświadczenia zawodowego na wymienionym stanowisku

Miejsce pracy:

Łuków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach