Top

Elektromonter instalacji elektrycznych

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektromonter instalacji elektrycznych
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce
Elektromonter instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Borki (pow. zwoleński, gm. Tczów), Borki
Numer: StPr/23/0327
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie się z dokumentacją w zakresie prac dotyczących montażu linii i instalacji elektrycznych,- zapoznanie się z metodami lokalizacji usterek elektrycznych,- instalacja i rozruch urządzeń elektroenergetycznych,- instalacja i rozruch aparatów niskiego napięcia,- montaż osprzętu elektrycznego.
Miejsce pracy:

Borki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

Podobne oferty

Elektromonter sieci

- wykonywanie prac eksploatacyjnych na sieciach elektroenergetycznych,- wykonywanie prac na wysokości oraz w technologii prac pod napięciem...

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu


pomorskie / Dzierzgoń

Opublikowano: wczoraj

Elektromonter instalacji elektrycznych

wykonywanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i odgromowych Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce


mazowieckie / Ostrołęka

Opublikowano: wczoraj

Monter instalacji elektrycznych

Twój zakres obowiązków Montaż i okablowanie rozdzielnic elektrycznych, Praca zgodnie ze schematami elektrycznymi, Kontrola jakości i estetyki...

JAKMET Sp. z o.o.


mazowieckie / Osieck, Sobienki 30

Opublikowano: 2024-09-22

Elektromonter linii kablowych

Budowa elektroenergetycznych przyłączy kablowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim


lubelskie / Radzyń Podlaski

Opublikowano: 2024-09-20