Top

Elektromonter

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektromonter
Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/24/5860
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUPZapoznanie się z dokumentacją techniczną i obsługą urządzeń elektroenergetycznych w stacjach elektroenergetycznych. Budowa linii napowietrznych i kablowych wysokiego napięcia. Lokalizowanie i usuwanie drobnych usterek. Poznanie rodzajów zakłóceń w systemach elektroenergetycznych. Zapoznanie się z dokumentacją techniczno-ruchową uruchamianych wyrobów. Zapoznanie się z obsługą aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej na stanowiskach uruchomieniowych. Zapoznanie z dokumentacją techniczną w zakresie instalowania, uruchamiania oraz obsługi maszyn i urządzeń elektrycznych.Zapoznanie się z dokumentacją techniczną w zakresie prac dotyczących montażu instalacji elektrycznych z uwzględnieniem właściwości środowiska oraz rodzaju instalacji (oświetleniowa, siłowa, telefoniczna, alarmowa, domofonowa, ochronna itp.). Prace przy instalowaniu i uruchamianiu aparatów i urządzeń niskiego napięcia oraz ich konserwacji. Praca na poszczególnych stanowiskach produkcyjnych. Zapoznanie się z procesem montażu w oparciu o dokumentację technologiczną. Przygotowanie elementów i podzespołów do montażu. Montaż mechaniczny i elektryczny podzespołów i urządzeń. Staż od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

podstawowa praktyczna wiedza z zakresu elektryki i automatyki.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy