Top

Elektromonter

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektromonter

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego EU WORKERS z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą o prawo niemieckie, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 19342

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży Automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Północna Bawaria
MASZ DOŚWIADCZENIE JAKO ELEKTOMONTER ? – APLIKUJ
Masz kolegę z którym chciałbyś pracować?
Zatrudnimy was oboje !

Opis stanowiska:
  • mechaniczna i elektryczna instalacja szaf sterowniczych,
  • okablowanie szaf sterowniczych wg. Schematu połączeń,
  • dokładność i rzetelność,
  • dbałość o narzędzia pracy.
Oferujemy:
  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową na niemieckich warunkach,
  • dodatki za pracę w święta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas, ok. 2500 Euro Netto przy 168h,
  • pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej,
  • pracę w stabilnie finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • długi/stały kontrakt,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech.
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia jako elektromonter,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • punktualność, sumienność,
  • własne auto.