Top

Dowódca zmiany

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Dowódca zmiany
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Awicenny 21

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (zastępstwo), 1 etat, praca w systemie równoważnym

Twoje zadania:
  • kierowanie zespołem pracowników na zmianie,
  • prowadzenie instruktaży oraz kontrolowanie sposobu wykonywania zadań przez podległych pracowników,
  • ewidencjonowanie czasu pracy pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji chronionych obiektów, pomieszczeń i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji konwojowej zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • gospodarowanie bronią i amunicją służbową,
  • ochrona obiektów, obszarów i urządzeń powierzonych do ochrony,
  • obsługa programów komputerowych wspierających realizację zadań w PPO.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • masz minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną fizyczną,
  • znasz przepisy i procedury dotyczące świadczonych usług, regulaminów i instrukcji technologicznych,
  • jesteś wpisany na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • posiadasz legitymację osoby dopuszczonej do posiadania broni,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym (mile widziane) lub pojazdem przewożącym wartości pieniężne w zakresie kat. B,
  • biegle obsługujesz komputer w zakresie pakietu MS Office,
  • jesteś dyspozycyjny, umiesz podejmować decyzje oraz rozwiązywać problemy, potrafisz pracować pod presją czasu.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!