Top

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Asystent projektanta instalacji sanitarnych
Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/03157
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie inwentaryzacji na budowie, przygotowanie instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, tryskaczowych). Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz wg ustalonych standardów, ścisła współpraca z zespołem projektowym i inżynierami budowy, przygotowywanie obliczeń i opisów technicznych, sporzadzanie przedmiarów, sporządzanie dokumentacji technicznej wraz z doborem urządzeń i materiałów, inwentaryzacja obiektów, koordynacja międzybranżowa, dostosowanie projektów instalacji do konstrukcji budynków, współpraca z inżynierami i projektami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: w trakcie studiów: Inżynieria Środowiska
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: inżynieria środowiska
Uprawnienia: Program AutoCad
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (inżynieria środowiska), znajomość programów: Audytor C.O., OZC, H2O, Profil Koordynator, Ventpack, MS Office, AutoCad lub pokrewnych.Obowiązki:Przeprowadzanie inwentaryzacji na budowie, przygotowanie instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, tryskaczowych). Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz wg ustalonych standardów, ścisła współpraca z zespołem projektowym i inżynierami budowy, przygotowywanie obliczeń i opisów technicznych, sporzadzanie przedmiarów, sporządzanie dokumentacji technicznej wraz z doborem urządzeń i materiałów, inwentaryzacja obiektów, koordynacja międzybranżowa, dostosowanie projektów instalacji do konstrukcji budynków, współpraca z inżynierami i projektami.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy