Top

Asystent Projektanta Drogowego

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Asystent Projektanta Drogowego
Biuro projektów drogowych zatrudni na stanowisko
Asystent Projektanta Drogowego
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Praca na terenie Warszawy i okolic
Wymagania:
  • Student / Absolwent kierunku Budownictwo, specjalność Inżynieria Komunikacyjna
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 30 zł netto/h
  • Pracę stacjonarną
  • Elastyczne godziny pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty

Asystent Projektanta Branży Mostowej

OPIS STANOWISKA udział w projektowaniu obiektów inżynierskich na każdym szczeblu realizacji inwestycji (Projekty Budowlane, Projekty Wykonawcze,...

Primost Południe Sp. z o.o.


śląskie / Będzin

Opublikowano: 2024-09-03

Asystent Projektanta Branży Mostowej

OPIS STANOWISKA udział w projektowaniu obiektów inżynierskich na każdym szczeblu realizacji inwestycji (Projekty Budowlane, Projekty Wykonawcze,...

Primost Południe Sp. z o.o.


śląskie / Będzin

Opublikowano: 2024-08-02

Asystenta Projektant

Obszar działania: Warszawa i miejscowości przyległe. Wymagania student lub absolwent kierunku budownictwo specjalność inżynieria komunikacyjna.

AZET Sp. z o.o.


mazowieckie / Warszawa

Opublikowano: 2024-07-16

Asystent / Asystentka Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Twój zakres obowiązków: Opracowywanie projektów koncepcyjnych, technicznych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych Praca w...

Murapol Architects Drive S.A.


pomorskie / Gdańsk

Opublikowano: 2024-07-10