Top

Asystent / Asystentka projektanta konstrukcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Asystent / Asystentka projektanta konstrukcji

ESOX PROJEKT to pracownia projektowo – konsultingowa specjalizująca się w nowoczesnych technologiach elewacyjnych o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, jeden z liderów na rynku polskim oraz właściciel marki ProfEsox.

Miejsce pracy: Piaseczno, ul. Puławska 28

Twój zakres obowiązków:
  • uczestniczenie w ciekawych i prestiżowych projektach w kraju i zagranicą (w szczególności UK)
  • współpraca w procesie projektowym we wszystkich fazach (projekty: koncepcyjne, wykonawcze, produkcyjne, montażowe, powykonawcze)
  • wykonywanie dokumentacji technicznej przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania typu AutoCAD, Revit, Rwind, Mepla, Heat, Solid
  • prowadzenie uzgodnień międzybranżowych na etapie projektowania
  • udział w naradach oraz działaniach kontrolnych w trakcie realizacji obiektów
Nasze wymagania:
  • dobra znajomość oprogramowania CAD, MS-Office
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobrze rozwinięta wyobraźnia przestrzenna
  • zaangażowanie, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie uprawnień wykonawczych umożliwia aplikowanie na stanowisko projektanta konstrukcji
  • znajomość technologii elewacyjnych (fasad), umiejętność projektowania w 3D będą dodatkowymi atutami
To oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • udział w kursach i szkoleniach zawodowych
  • możliwość rozwoju zawodowego (w tym zdobywania praktyki zawodowej wymaganej do uzyskania uprawnień projektowych)
  • pozytywną, życzliwą atmosferę w pracy
  • pakiet benefitów (elastyczny czas pracy, wynagrodzenie na życzenie, atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy, szkolenia językowe, „wczasy pod gruszą”, pakiet lunchowy, premia urodzinowa)