Top

Analityk ds. zobowiązań

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Analityk ds. zobowiązań
Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/5170
OBOWIĄZKI:
-Udzielanie odpowiedzi na kompleksowe zapytania dotyczące procesu zobowiązań (Query Level 3) przy wykorzystywaniu globalnych narzędzi np. Snow (zapytania mogą dotyczyć eskalacji pochodzących od Biznesu lub dostawców zewnętrznych ABB, potencjalnych działań prawnych z powodu niezapłaconych faktur, zatrzymania dostaw/usług) Odpowiadanie na zapytania wymagające znajomości języka lokalnego.-Procesowanie kompleksowych faktur non-PO, dot. danych wrażliwych, wymagających znajomości języka lokalnego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i oprogramowania MS Office
Uprawnienia: praca w zespole, zdolności analityczne, komunikatywność
Uprawnienia: dyspozycyjność, praca w zespole,samodzielność,sumienność, uczciwość

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku młodszy specjalista ds. zobowiązań (minimum 2 miesięcy)[Umiejętność 1] : wykształcenie wyższe w dziedzinie zarządzania[Inne] : PRACODAWCA NIE WYMAGA POTWIERDZENIA ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH CERTYFIKATAMI.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie