Doświadczony operator wytłaczarki (m/f/d) / Pracownik produkcji ze znajomością języka Niemieckiego lub Angielskiego

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  /  Doświadczony operator wytłaczarki (m/f/d) / Pracownik produkcji ze znajomością języka Niemieckiego lub Angielskiego

GULIWER zajmuje się rekrutacją dla niemieckich firm. Część procesu rekrutacyjnego jest prowadzona przez Guliwer, zaś część przez twojego przyszłego pracodawcę.

Umowę podpisujesz bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, dla którego Guliwer prowadzi proces rekrutacyjny. Po podpisaniu umowy z pracodawcą wszelkie dodatkowe informacje uzyskasz od pracodawcy z którym podpisałeś/- aś umowę.

Oczywiście znajomość języka jest doskonałym atutem. Jednak, jeśli nie znasz języka, ale czujesz, że to jest praca właśnie dla ciebie – skontaktuj się z nami i wyślij swoją aplikację. Możliwe, że znajdziemy dla ciebie pracę u innego pracodawcy, który nie wymaga znajomości języka.

Miejsce pracy: Niemcy

Twoje zadania:
  • Dokumentacja stanu produkcji na podstawie protokołów produkcyjnych

  • Kontrola wizualna i właściwe pakowanie wyprodukowanych towarów

  • Wsparcie w kilku obszarach produkcyjnych

  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Twój profil kwalifikacyjny:

  • Pierwsze doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność

  • Rzetelny i niezależny sposób pracy

  • Znajomość komunikatywna języka Niemieckiego lub Angielskiego
  • Dyspozycyjność
  • Zdolność pracy w systemie 3 zmianowym
  • Rzetelność
  • Komunikatywność
  • Niekaralność
  • Uprawnienia do prowadzenie wózków widłowych – mile widziane
Co nas wyróżnia:
  • 23 lata na rynku
  • Doskonała znajomość rynku pracy w całej Europie
Proces rekrutacyjny:
    KRÓTKI WYWIAD TELEFONICZNY - Jeśli uznamy, że Twoja wiedza i doświadczenie są tym, czego szukamy - zadzwonimy do Ciebie - zadamy kilka prostych pytań i najpewniej umówimy spotkanie.
    SPOTKANIE W BIURZE W NIEMCZECH LUB ZDALNIE - To etap, w którym w sympatycznej atmosferze, przy kawie lub herbacie, przedstawiciel działu HR oraz Twój potencjalny Przełożony chętnie porozmawiają o Twoim doświadczeniu, planach i oczekiwaniach. Wszystko po to, aby mieć pewność, że oferowana praca, to coś dla ciebie. Podczas tego spotkania dowiesz się więcej o firmie, wymogach na danym stanowisku i specyfice pracy. Z przyjemnością przedstawimy Tobie ofertę benefitów płacowych i pozapłacowych. Większość naszych rekrutacji zakłada maximum dwa spotkania. Często pierwsze spotkanie jest organizowane zdalnie za pośrednictwem video konferencji. Po każdym spotkaniu otrzymasz od nas informację zwrotną. W trakcie procesu rekrutacyjnego być może poprosimy Ciebie o rozwiązanie testów rekrutacyjnych. Dzięki nim chcielibyśmy mieć możliwość sprawdzenia Twojej wiedzy merytorycznej, umiejętności językowych analitycznych oraz predyspozycji do pełnienia określonej funkcji.
    ODPOWIEDŹ ZWROTNA - W ustalonym podczas spotkania terminie powiadomimy Cię o decyzji dotyczącej przyszłego zatrudnienia, mailowo lub telefonicznie. Mamy nadzieję, że będzie to decyzja o współpracy! Dodatkowo poprosimy Ciebie o wypełnienie krótkiej ankiety oceniającej przebieg rekrutacji – bo głos kandydata ma dla nas znaczenie.
    POCZĄTEK PRACY - Teraz moment przyjemny dla obu stron. Omówiony zostanie Twój proces wdrożenia i możliwe ścieżki rozwoju. W pakiecie otrzymasz wsparcie kolegów i przyjazną atmosferę. Bo teraz już wiemy, że ta praca to coś dla Ciebie!

Szukasz pracy w Niemczech, Austrii, Szwajcarii? Guliwer może Ci pomóc! Jesteśmy firmą rekrutacyjną, która pomaga firmom i osobom prywatnym znaleźć wykwalifikowanych pracowników.

Specjalizujemy się w obsłudze klientów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Szukamy dla nich pracowników z Polski i całej Europy

Wyślij nam swoje CV, podaj jakie masz kwalifikacje, a my wkrótce zaproponujemy Ci pracę.

POLEĆ NAS I ZYSKAJ!
Jeśli znasz wykwalifikowane osoby z twojego grona znajomych poleć im naszą firmę. Wypłacamy prowizje za polecenia. Szerszych informacji udzielamy telefonicznie